Oferta GS-965
Sygnatura TKF Sp.zoo
Rodzaj Sprzedaż
Województwo łódzkie
Lokalizacja Rokiciny
Dzielnica Maksymilianów
Powierzchnia 2008
Cena 229 000 PLN
Cena/m2 114,04 zł
Status aktualna
Gaz brak
Prąd w ulicy
Kanalizacja brak
Woda w drodze
Opis szczegółowy
Mam przyjemność zaprezentować Państwu DWIE działki o łącznej powierzchni  2008 mkw.
Nieruchomość położona jest w miejscowości Maksymilianów  w województwie łódzkim w gminie Rokiciny.
Działki z Warunkami zabudowy – zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.
SPRZEDAŻ DWÓCH DZIAŁEK JEDNOCZEŚNIE.

  • 1 działka – 1000 m2
  • 2 działka – 1008 m2
  • Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym
  • Działka z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej
  • możliwość odsprzedania jednej z działek

Media: prąd, woda w drodze dojazdowej do działki.

Polecam i zapraszam na prezentację.
Anna tel. 539 – 291 – 305

Oferta tylko w naszym biurze nieruchomości.

Pomagamy w doborze banku oraz przygotowaniu dokumentów związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego.

PLANET HOUSE
ul. I. Mościckiego 10
97-200 Tomaszów Mazowiecki
Zdjęcie mają wyłącznie charakter poglądowy i może być wykorzystywane jedynie w zakresie przybliżonej identyfikacji i lokalizacji przestrzennej obiektów ewidencji gruntów i budynków oraz obiektów.

Wymiary działki 25×82
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki prostokąt
Ogrodzenie działki brak
Inne