Call us : 729-179-179

Category Archives: Mieszkania

21maj/26

Mieszkanie 64m2. 3 pokoje, balkon, cena 359 000zł

21 maja 2026Mieszkaniamieszkanie, sprzedażhubertooo

Oferta MS-968 Sygnatura PHDEW Rodzaj Sprzedaż Województwo łódzkie Lokalizacja Tomaszów Mazowiecki Rodz. budynku blok Technologia budowlana płyta Liczba pokoi 3 Powierzchnia 64 Piętro /Liczba pięter 3p /4 Cena 359 000 PLN Cena/m2 5 609Read More…

17maj/26

Mieszkanie 34m2, drugie piętro, Tomaszów Maz. cena 205 000zł

17 maja 2026Mieszkaniamieszkanie, sprzedażhubertooo

Oferta MS-939 Sygnatura PHG Rodzaj Sprzedaż Województwo łódzkie Lokalizacja Tomaszów Mazowiecki Rodz. budynku blok Technologia budowlana cegła Liczba pokoi 1 Powierzchnia 34 Piętro 2p Cena 205 000 PLN Cena/m2 6 029 złRead More…

10maj/26

REZERWACJA! Mieszkanie 63m2, 3 pokoje, drugie piętro, balkon, Tomaszów Maz. cena 469 000zł

10 maja 2026Mieszkaniamieszkanie, sprzedażhubertooo

Oferta MS-943 Sygnatura PHDEW Rodzaj Sprzedaż Województwo łódzkie Lokalizacja Tomaszów Mazowiecki Rodz. budynku blok Technologia budowlana cegła Liczba pokoi 3 Powierzchnia 63 Piętro /Liczba pięter 2p /4 Cena 469 000 PLN Cena/m2Read More…

04maj/26

Poddasze 2 pokoje, Tomaszów Maz. cena 99 500zł

4 maja 2026Mieszkaniamiszkanie, sprzedażhubertooo

  Oferta MS-369 Sygnatura PHDEW Rodzaj Sprzedaż Województwo łódzkie Lokalizacja Tomaszów Mazowiecki Rodz. budynku kamienica Liczba pokoi 2 Powierzchnia 58,5000 Piętro /Liczba pięter poddasze /2 Cena 99 500 PLN Cena/m2 1 700Read More…

01maj/26

WYNAJĘTE! Mieszkanie do wynajęcia, 2 pokoje, balkon, Opoczno, cena 1500zł

1 maja 2026Mieszkaniamieszkanie, sprzedażhubertooo

Oferta MW-946 Sygnatura PHB Rodzaj Wynajem Województwo łódzkie Lokalizacja Opoczno Rodz. budynku blok Technologia budowlana ceramiczny porotherm Liczba pokoi 2 Powierzchnia 33,0600 Piętro 2p Czynsz najmu 1 500 PLN Typ kaucji jednomiesięczna StatusRead More…

30kwi/26

Mieszkanie 58m2, 3 pokoje, balkon, Tomaszów Maz. cena 330 000zł

30 kwietnia 2026Mieszkaniamieszkanie, sprzedażhubertooo

Oferta MS-960 Sygnatura TKF Sp. zo.o. Rodzaj Sprzedaż Województwo łódzkie Lokalizacja Tomaszów Mazowiecki Rodz. budynku blok Technologia budowlana płyta Liczba pokoi 3 Powierzchnia 58 Piętro 4p Cena 330 000 PLN Cena/m2 5 690 złRead More…

28kwi/26

Segment 230m2, działka 4936m2, Spała, cena 299 000zł

28 kwietnia 2026Domy, Mieszkaniadom, mieszkanie, spredażhubertooo

Oferta DS-816 Sygnatura PHSP Rodzaj Sprzedaż Województwo łódzkie Lokalizacja Inowłódz Dzielnica Spała Rodzaj domu bliźniak Technologia budowlana cegła Liczba pokoi 6 Powierzchnia 230 Powierzchnia działki [m2] 4936 Cena 299 000 PLN Cena/m2Read More…

28kwi/26

WYNAJĘTE! Mieszkanie 47m2, 2 pokoje, do wynajęcia, cena 1750zł

28 kwietnia 2026Mieszkaniamieszkanie, najemhubertooo

Oferta MW-293 Rodzaj Wynajem Województwo łódzkie Lokalizacja Tomaszów Maz Rodz. budynku blok Technologia budowlana beton, cegła Liczba pokoi 2 Powierzchnia 47 Piętro 4p Czynsz najmu 1 750 PLN Kaucja zabezp. 3000 PLN  / 3000  Status aktualnaRead More…

27kwi/26

Mieszkanie 58m2, 4pokoje, balkon, Tomaszów Maz. cena 380 000zł

27 kwietnia 2026Mieszkaniamieszkanie, sprzedażhubertooo

Oferta MS-957 Sygnatura TKF Sp.zoo Rodzaj Sprzedaż Województwo łódzkie Lokalizacja Tomaszów Mazowiecki Rodz. budynku blok Technologia budowlana płyta Liczba pokoi 4 Powierzchnia 58 Piętro /Liczba pięter 4p /4 Cena 380 000 PLN Cena/m2Read More…

27kwi/26

Mieszkanie 43m2, 2 pokoje, Tomaszów Maz. cena 299 000zł

27 kwietnia 2026Mieszkaniamieszkanie, sprzedażhubertooo

Oferta MS-862 Sygnatura phdew Rodzaj Sprzedaż Województwo łódzkie Lokalizacja Tomaszów Mazowiecki Rodz. budynku blok Technologia budowlana cegła Liczba pokoi 2 Powierzchnia 43 Piętro /Liczba pięter 4p /4 Cena 299 000 PLN Cena/m2 6 953Read More…

Posts navigation

  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 5
  • Next »
@planethousepl

Najpopularniejsze

  • Mieszkanie 64m2. 3 pokoje, balkon, cena 359 000zł
    Mieszkanie 64m2. 3 pokoje, balkon, cena 359 000zł
  • Dom 160m2, Tomaszów Maz. cena 1 190 000zł
    Dom 160m2, Tomaszów Maz. cena 1 190 000zł
  • Działka 1431m2, Teofilów gmina Inowłódz, cena 129 000zł
    Działka 1431m2, Teofilów gmina Inowłódz, cena 129 000zł
  • Dom 208,56m2, działka 2841m2. Stużno-Kolonia, cena 1 300 000zł
    Dom 208,56m2, działka 2841m2. Stużno-Kolonia, cena 1 300 000zł
  • Dom 58m2, działka 637m2, Tomaszów Maz. cena 399 000zł
    Dom 58m2, działka 637m2, Tomaszów Maz. cena 399 000zł
  • Gospodarstwo rolne 16 253m2, Małecz/Lubochnia, cena 239 000zł
    Gospodarstwo rolne 16 253m2, Małecz/Lubochnia, cena 239 000zł
  • Mieszkanie 37m2, 2 pokoje, Tomaszów Maz. cena 219 000zł
    Mieszkanie 37m2, 2 pokoje, Tomaszów Maz. cena 219 000zł
  • Dom 78m2, działka 7952m2, Wilkucice/Rokiciny, cena 530 000zł
    Dom 78m2, działka 7952m2, Wilkucice/Rokiciny, cena 530 000zł
  • Dom 233m2, działka 1137m2, Opoczno, cena 650 000zł
    Dom 233m2, działka 1137m2, Opoczno, cena 650 000zł
  • Mieszkanie 34m2, drugie piętro, Tomaszów Maz. cena 205 000zł

Ostatnie wpisy

  • Mieszkanie 64m2. 3 pokoje, balkon, cena 359 000zł
  • Dom 160m2, Tomaszów Maz. cena 1 190 000zł
  • Działka 1431m2, Teofilów gmina Inowłódz, cena 129 000zł
  • Działka 2900m2, Modrzew/Opoczno, cena 132 000zł