Oferta MS-968
Sygnatura PHDEW
Rodzaj Sprzedaż
Województwo łódzkie
Lokalizacja Tomaszów Mazowiecki
Rodz. budynku blok
Technologia budowlana płyta
Liczba pokoi 3
Powierzchnia 64
Piętro /Liczba pięter 3p /4
Cena 359 000 PLN
Cena/m2 5 609 zł
Status aktualna
Umeblowanie do uzgodnienia
Winda nie
Usytuowanie dwustronne
Opis szczegółowy
Przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Synów Pułku

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 64 m², zlokalizowanego przy ul. Synów Pułku.
Mieszkanie usytuowane jest na 3. piętrze w zadbanym bloku zarządzanym przez Spółdzielnię Mieszkaniową „Przodownik”.
Lokal charakteryzuje się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, co zapewnia wysoki komfort codziennego użytkowania:

  • Kuchnia
  • Salon
  • Sypialnia
  • Sypialnia
  • Łazienka
  • WC
  • Balkon

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Doskonała lokalizacja.

To propozycja idealna dla rodzin oraz osób ceniących bliskość pełnej infrastruktury miejskiej. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się:

  • Edukacja: Szkoły podstawowe oraz przedszkola.
  • Zdrowie: Szpital, liczne przychodnie lekarskie oraz apteki.
  • Handel: Sklepy spożywcze i punkty usługowe w zasięgu krótkiego spaceru.

Rekreacja i aktywny wypoczynek

Lokalizacja mieszkania jest prawdziwym atutem dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Zaledwie kilka minut dzieli Państwa od ścieżki rowerowej, która prowadzi bezpośrednio do urokliwych Grot Nagórzyckich oraz w stronę Zalewu Sulejowskiego, oferując nieograniczone możliwości rekreacji na świeżym powietrzu.

Polecam i zapraszam na prezentację.
Magdalena Goździk : 797 997 615

Pomagamy w doborze banku oraz przygotowaniu dokumentów związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego.