Oferta DS-967
Sygnatura PHDEW
Rodzaj Sprzedaż
Województwo łódzkie
Lokalizacja Tomaszów Mazowiecki (gw)
Dzielnica Cekanów
Rodzaj domu jednorodzinny
Technologia budowlana gazobeton ocieplony styropianem
Liczba pokoi 6
Powierzchnia 160
Powierzchnia działki [m2] 699
Cena 1 190 000 PLN
Cena/m2 7 438 zł
Status aktualna
Umeblowanie częściowo umeblowane
Opis szczegółowy
Nowoczesny, energooszczędny dom z antresolą pod Tomaszowem Mazowieckim

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny, który zachwyca nowoczesną architekturą, funkcjonalnością oraz dbałością o każdy detal.

Nieruchomość o powierzchni 160 m² usytuowana jest na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 699m². Dom został oddany do użytkowania w 2021 roku i był budowany przy użyciu najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje solidność i trwałość na lata.

Największe atuty nieruchomości:

  • Samowystarczalność i niskie koszty: Dom wyposażony w nowoczesną pompę ciepła Panasonic, instalację fotowoltaiczną o mocy 10 kW oraz magazyn energii o pojemności 10,65 kWh. Rachunki roczne są zredukowane do absolutnego minimum.
  • Przestrzeń pełna światła: Imponujący salon z wysokim sufitem, wielkoformatowymi oknami i elegancką antresolą, która nadaje wnętrzu luksusowego, loftowego charakteru.
  • Komfort „ready to move”: Dom wykończony w wysokim standardzie, w pełni wyposażony i gotowy do zamieszkania bez nakładów finansowych.
  • Bezobsługowy ogród: Działka w całości zagospodarowana, wyposażona w automatyczny system nawadniania oraz praktyczny budynek narzędziowy.

Układ pomieszczeń:

PARTER (strefa dzienna i gospodarcza):

  • Przestronny, doskonale doświetlony salon z aneksem kuchennym (ok. 45 m²).
  • Z salonu wyjście na duży, zadaszony taras (32 m²) – idealne miejsce na letni relaks.