Oferta DS-966
Sygnatura PH
Rodzaj Sprzedaż
Województwo łódzkie
Lokalizacja OPOCZNO
Dzielnica STUŻNO KOLONIA
Rodzaj domu jednorodzinny
Technologia budowlana ceramika
Liczba pokoi 4
Powierzchnia 208,5600
Powierzchnia działki [m2] 2841
Cena 1 300 000 PLN
Cena/m2 6 233 zł
Umeblowanie tak
Odległość do komunikacji publicznej [m] 500 m
Odl. do sklepu [m] 1000 m
Odl. do przedszkola [m] 2000 m
Opis szczegółowy
Mam przyjemność zaprezentować Państwu  na sprzedaż dom pow.128 m² w miejscowości Stużno-Kolonia, gmina Opoczno na  pięknej działce 2841 m² pod lasem.Kluczowe informacje:

  • Lokalizacja: Stużno-Kolonia, gmina Opoczno
  • Powierzchnia użytkowa parteru: 128,45 m²
  • Powierzchnia zabudowy: 208,56 m²
  • Powierzchnia całkowita działki: 2841 m². Kształt to prostokąt, a wymiary wynoszą 33 m szerokości od frontu na 85 m długości.
  • Rok oddania do użytku: 2010.
  • Poddasze: Do własnej aranżacji, co czyni je idealnym do zagospodarowania ,urządzenia i powiększenia powierzchni użytkowej.
  • Garaż: W bryle budynku, na dwa auta, o powierzchni 38,39 m².
  • Podpiwniczenie: Dodatkowe 40 m², idealne na spiżarnię lub warsztat.
  • Stan budynku: Parter jest w pełni gotowy do zamieszkania.
  • Dach pokryty blachodachówką.
  • Dom ocieplony styropianem.
  • Elewacja to tynk szlachetny.
  • Okna plastikowe dwuszybowe.
  • Podłogi: Gres i deska barlinecka.
  • Wjazd na posesję wyłożony kostką.

Szczegółowy wykaz pomieszczeń na parterze:

  • Wiatrołap: 7,12 m²
  • Przedpokój: 14,51 m²
  • Jadalnia: 13,00 m²
  • Przestronny salon: 24,42 m²
  • Kuchnia: 9,74 m²
  • Spiżarnia przy kuchni: 2,09 m²
  • Pokój lub sypialnia pierwsza: 7,12 m²